0

KAKVO OTVARANJE PREMIJER LIGE: Rašford tragičar, ‘srećnik’ Vardi doneo bod Lesteru! (VIDEO)

Objavljeno: 26.12.20 u 15:25

‘Boksing dej’ počeo je fenomenalno za sve ljubitelje fudbala!

Sa početkom od 13:30 zvanično je otvoren ‘Božićni program’ Premijer lige, duelom na King Pauver stadionu. Domaćin Lester dočekao je goste iz ‘crvenog dela’ Mančestera!

Prvo poluvreme proteklo je u znaku velike borbe jednih i drugih, ali i dosta korektnih prilika na obe strane.

Igrao se 23. minut kada je Bruno Fernandes pokazao kakav je velemajstor fudbalske igre i uz samo minimalan kontakt uspeo da uposli Markusa Rašforda koji je rutinski savladao Pikforda.

Prednost gostiju trajala je osam minuta, jer u 31. gol postigao Hervi Barns, nakon pasa Medisona. Iako je udarac Barnsa bio zaista odličan, čini se da je glavni krivac bio Mektominej, koji je veoma neozbiljno ušao u blok. ‘Lisice‘ su stigle do izjednačenje, kojim je okončano prvo poluvreme.

Drugo poluvreme je takođe bilo veoma uzbudljivo, ali čini se da su i jedni i drugi ‘tvrdili pazar’.

Mančester je došao do pogotka u 62. minutu, ali je Entoni Marsijal bio u nedozvoljenoj poziciji, što je video pomoćni sudija, ali i sudije iz VAR sobe.

Novo vodstvo Mančesteru doneo je Bruno Fernandes na asistenciju sjajnog Kavanija, koji je ušao u 75. minutu igre. Igrao se 79. minut, kada je portugalski vezista postigao novi pogodak!

Ipak, koliko je Mančester Junajted dekoncentrisan kada vodi govori i pogodak Džejmija Vardija u 85. minutu susreta! On je nakon pasa Ajozea Pereza uz dosta sreće uspeo da postigne pogodak i donese novo izjednačenej svom timu.

Rezultatom 2:2 okončana je utakmica!