0

‘SRPSKA’ FIORENTINA NANELA PRVI PORAZ JUVENTUSU: Vlahović i Milenković trijumfalno napustili Torino!

Objavljeno: 22.12.20 u 23:15

Fudbaleri Juventusa doživeli su prvi poraz u sezoni u Serije A, i to na svom stadionu od Fiorentine rezultatom 0:3.

Junak tima iz Firence ove večeri bio je Dušan Vlahović, koji je maestralno otvorio utakmicu, golom već u 3. minutu.

Vlahović je odigrao 75. minuta, kada je zamenjen, dok je drugi reprezentativac Srbije, Nikola Milenković, odigrao čitav meč.

Duel je verovatno odredio i direktan crveni karton koji je u 17. minutu sasvim zaslužio Huan Kvadrado.

Juventus je napadao i pored igrača manje, a Kristijano Ronaldo je u 33. minutu mogao da smanji zaostatak. Međutim, lopta koju je poslao otišla je za malo pored leve stative.

U 57. minutu je Portugalcu poništen pogodak zbog ofsajda, a u 76. minutu je sve bilo rešeno.

Niz nesrećnih događaja za Juventus nastavio je Aleks Sandro autogolom.

Pet minuta kasnije bivši igrač Juventusa Martin Kaseres zadao je poslednji udarac ‘staroj dami’.

Prodor Birađija po levoj strani je dočekao na petercu i poslao loptu u mrežu, postavivši tako konačnih i šokantnih 0:3 u Torinu.

Sve golove sa ovog meča možete pogledati ovde.