0

PREMIJER LIGA: Barnli odličnom utakmicom pobegao iz opasne zone!

Objavljeno: 21.12.20 u 21:40

Fudbaleri Barnlija slavili su na domaćem terenu protiv ekipe Vulverhemptona rezultatom 2:1 (1:0) u 14. kolu Premijer lige.

Ovim trijumfom, Barnli je vezao četiri meča bez poraza, dve pobede i dva nerešena rezultata.

Barnli je poveo u 35. minutu kada je Čarli Tejlor sjajno centrirao sa levog boka, a Barns glavom postigao pogodak za 1:0.

Barnli je nastavio sa sjajnom igrom i u drugom poluvremenu, a u 51. minutu duplirali su svoju prednost preko Vud Krisa.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI

Vulverhemtpon je krenuo na sve ili ništa, u 60.minutu u igru je uveo Adamu Traorea i Fabija Silvu.

Do kraja meča, Vulverhempton je uspeo samo da ublaži poraz. Igrao se 88.minut kada je Silva iznudio penal, a potom i preuzeo odgovornost i pogodio za 2:1.

Ovim trijumfom Barnli je izažao iz opasne zone i trenutno je 16. na tabeli, dok su „Vukovi“ na 11. poziciji. U narednom kolu Barnli gostuje Lidsu, dok Vulverhempton dočekuje Murinjov Totenhem.