0

TOTENHEM PONOVO NIJE SLAVIO: Murinjo na putu za svlačionicu saznao za glupost svog igrača! (VIDEO)

Objavljeno: 20.12.20 u 17:46

Murinjo i Totenhem su u padu forme. U poslednja tri meča osvojili su samo jedan bod. Fudbaleri Totenhema doživeli su poraz na domaćem terenu od ekipe Lestera u okviru 14. kola Premijer lige, rezultat je bio 0:2 (0:1).

Prelomni trenutak meča bila je situacija iz sudijske nadoknade prvog poluvremena kada je glavni sudija posle signalizacije VAR sobe dosudio penal za Lester. Orije je skrivio penal za ekipu Lestera.

Džejms Vardi je preuzeo odgovornost i pogodio za vođstvo Lestera u najboljem mogućem trenutku meča.

Gosti su se radovali i u 48. minutu kada je Džejms Madion bio strelac, ali je gol poništen zbog ofsajda.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI

Gosti su više želeli pobedu i to im se isplatilo kada Tobi Alderveireld nesmotrenom reakcijom postiže autogol.

Do kraja meča izabranici Žoze Murinja imali su par sjajnih prilika preko Hari Kejna i Sona, ali je Šmajhel danas bio na visini zadatka i ostao je nesavladan.

Lester se ovom pobedom probio na drugo mesto, dok je Totenhen drugim uzastopnim porazom sada na četvrtom mestu.