0

SERIJA A: Bolonja od sjaja do očaja, na kraju jedva izvukla bod

Objavljeno: 20.12.20 u 14:57

Ranim terminom otvoren je današnji program 13. kola Serije A, igrali su Torino i Bolonja ,a ovaj duel okončan je nerešenim rezultatom – 1:1.

Prvo poluvreme nije donelo golove i pored prilika na obe strane, timova, koji u oktobru još uvek nisu osetili slast pobede. Bolonja je bolje ušla u utakmicu i imala incijativu, ali nije mogla da veći posed pretoči u gol.

Torino je poveo u 69. minuti, kada im je gol poklonio neoprezni gostujući golman De Kosta, ali je do kraja Bolonja ipak uspela izjednači i osvoji bod. Sorijano je sjajno izbegao ofsajd zamku i rutinski matirao Mlinković-Savića za zasluženo izjednačenje.

Bolonja i je ovo drugi ovosezonski remi, pa uz četiri pobede u 13 kola sada ima 14 bodova. Torino, sa druge strane, ima jednu pobedu, četiri nerešene utakmice i osam poraza.