0

ŠAMPION ‘DEMOLIRAO’ KRISTAL PALAS: Liverpul ‘sedmicom’ poslao jasnu poruku konkurentima! (VIDEO)

Objavljeno: 19.12.20 u 15:40

Fudbaleri Liverpula deklasirali su Kristal Palas 7:0 u prvoj utakmici 14. kola Premijer lige.

Aktuelni šampion Engleske je lakše nego što se očekivalo, prebrodio gostovanje u Londonu i sjajnom partijom jasno stavio do znanja svim konkurentima da su u odličnoj formi.

U slabom izdanju domaćeg tima, naš Luka Milivojević je odigrao ceo meč kao kapiten.

Liverpul je sav posao rešio u prvom poluvremenu, bez obzira na to što je trener Jirgen Klop odlučio da odmori Mohameda Salaha i kasnije ga uvede.

Već u 3. minutu Minamino je otvorio domaćina na asistenciju Manea, a potom je Senegalac pogodio.

Do poluvremena je uspon u formi najavio Roberto Firmino, da bi još jednom maestralno upisao na asistenciju Salaha koji je ušao u igru. Između toga je strelac bio i kapiten Džordan Henderson.

Tada su kola krenula nizbrdo po Kristal Palas.

Salah je imao veliku želju da vidi teren i to je na svojoj koži osetio Kristal Palas.