0

NOVI TRENER, NOVI PORAZ BORUSIJE: Srušen rekord Bundeslige, imamo novog najmlađeg strelca! (VIDEO)

Objavljeno: 18.12.20 u 23:00

Fudbaleri Borusije Dortmund kao gosti su izgubili od Union Berlina, rezultat je bio 2:1 (0:0) u korist domaćina.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, mladi Mukoko propustio je najbolju šansu u 45. minutu kada je pogodio stativu domaćeg tima.

Kazna za promašaj je stigla u 57. minutu kada je Taivo Avoniji pogodio za 1:0.

Radost Union Berlina trajala je samo 3 minute, jer je gol domaćina pogodio Jusufa Mukoko i ušao u istoriju kao najmlađi strelac u istoriji Bundeslige sa 16 godina i 28 dana.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI

Ipak, u 78. minutu Fridrih postiže pogodak na novo vođstvo i pobedu Union Berlina.

Borusiji nije pomogla ni smena trenera, Edin Terzić je na svom debiju doživeo poraz. Ovo je peti poraz „milionera“ ove sezone. Union Berlin igra odlično i ima samo bod manje od Dortmunda(22).

U sledećem kolu Borusija dočekuje Volsburg, dok Union Berlin gostuje Verderu u Bremenu.