0
AdmiralBet ABA Liga

ABA LIGA: Igokea u Zagrebu stigla do 8. pobede u sezoni!

Objavljeno: 18.12.20 u 22:20

Košarkaši Igokee su kao gosti pobedili Cibonu 88:80 (22:23, 27:12, 30:25, 9:20) i tako nastavili sa sjajnom igrom u ABA ligi.

Posle izjednačene prve četvrtine koju je domaćin dobio sa 23:22, tim iz Laktaša je u drugih deset minuta napravio prednost od 14 poena razlike.

Cibona je serijom od 11:0 stigla do 78:84, ali bliže od toga nisu mogli. Klemons je sa četiri poena uspeo da odbije nalet Cibone i uvede Igokeu u mirnu završnicu.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI

Ovo je Igokei 8. pobeda u ABA ligi i zauzima odlično drugo mesto, dok je Cibona ostala na samo tri pobede i osam poraza.

Najefikasniji u gostujućoj ekipi bili su Pot sa 16 poena, Klemons je postigao 13, dok je Atić dodao 12 poena. Kod domaće ekipe odlični su bili Bundović sa 23 poena i 6 asistencija, te Rejnolds koji je meč završio sa 21 poenom.