0

ODLIČNA UTAKMICA ROME: Tri gola u mreži Milinković – Savića! (VIDEO)

Objavljeno: 17.12.20 u 23:20

Fudbaleri Rome bili su bolji od Torina na domaćem terenu, domaćini su slavili 3:1 u okviru 12. kola italijanske Serija A.

Na samom početku meča, Torino je ostao sa igračem manje. Isključenje je zaradio Singo u 14. minutu.

Domaćini su poveli u 27. minutu, a strelac gola je bio Henrik Mihtarijan koji je preciznim udarcem savladao našeg Vanju Milinković – Savića.

Roma je duplirala prednost u 42. minutu, a siguran sa bele tačke bio je Žordan Vereta.

Nastavak meča doneo je malo mirniji tempo, ali je „vučica“ u 68. minutu stigla do prednosti 3:0. Strelac pogodka bio je Lorenco Pelegrini koji je sjanim udarcem pogodio rašlje gola.

Pet minuta kasnije, odgovorio je najbolji igrač Torina Andrea Beloti i time postavio konačan rezultat meča.

Saša Lukić je odigrao prvih 45 minuta u ekipi Torina.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI

Roma je ovim trijumfom se izjednačila na tabeli sa Juventusom, obe ekipe imaju po 24 boda, dok je Torino u zoni ispadanja sa samo 6 osvojenih bodova.