0

JUVENTUS PONOVO BEZ POBEDE: Ronalo promašio jedanaesterac!

Objavljeno: 16.12.20 u 21:15

Andrea Pirlo i ekipa ponovo razočarali!

U okviru 12. kola Serije A, Juventus je u Torinu ugostio Atalantu. Aktuelni šampion Italije je ponovo ostao bez tri boda. Meč je završen rezultatom 1:1.

Reprezentativac Italije Federiko Kjeza je doneo prednost domaćoj ekipi u 29. minutu. U ulozi asistenta našao se Rodrigo Bentankur.

Do kraja prvog dela igre nije bilo promene rezultata.

Fenomenalan pogodak za izjednačenje postigao je Remo Freuler. Švajcarac je u 57. minutu na atraktivan način savladao golmana Juventusa.

Kjeza je iznudio jedanaesterac u 60. minutu, ali je Kristijano Ronaldo bio neprecizan. Tokom cele utakmice golman Atalante Pjerluiđi Golini je imao sjajne intervencije.