0

SELTA SLAVILA BEZ VEĆIH PROBLEMA: Kadiz nije imao šanse protiv raspoloženog Aspasa! (VIDEO)

Objavljeno: 15.12.20 u 11:50

Fudbaleri Selte pobedili su kod kuće ekipu Kadiza sa 4:0 u poslednjem meču 13. kola Primere.

Domaćin je sve dileme oko pobednika rešio već u prvom poluvremenu kada je postigao sva četiri pogotka.

Već u 6. minutu viđen je prvi pogodak, strelac je bio Nolito na asistenciju Aspasa. Prednost je duplirao Aspas u 30.minutu iz jedanaesterca.

Svoju sjajnu partiju Aspas je potvrdio novom asistencijom za Beltana u 43. minutu, da bi u nadoknadi  vremena prvog dela Mendez postavio konačnih 4:0.

Selti je ovo treći trijumf u nizu, trenutno se nalaze na devetoj poziciji sa 16 bodova, dva manje od Kadiza, koji zauzima sedmu poziciju u prvenstvu.

U narednom kolu Selta igra kod kuće protiv Alavesa, dok će Kadiz ugostiti Hetafe.