0

DMITROVIĆ I EIBAR ODLIČNI: Uzeli bod lideru prvenstva!

Objavljeno: 13.12.20 u 20:48

Fudbaleri Real Sosijedada i Eibara odigrali su danas nerešeno 1:1 u utakmici 13. kola španske La lige.

Bolje su domaćini počeli meč, već u 20. minutu su preko Ander Baranečea došli do prednosti. Bod gostima doneo je Serhi Enrih u pogotkom 65. minuti.

Sosijedad je zatresao mrežu našeg Dmitrovića i u 75. minuti, ali je posle upotrebe VAR tehnogolije gol poništen zbog ofsajda.

Fudbaleri Betisa i Viljareala odigrali su nerešeno 1:1. Poveli su gosti već u petom minutu, a strelac je bio Francisko Toresa, da bi izjednačenje i bod domaćinu doneo Ruibal Garsija pogotkom u 51. minuti.

Granada je u gostima slavila minimalnim rezultatom protiv ekipe Elčea, a strelac jedinog gola na meču bio je Suarez Čaris u 42. minutu meča.

Današnji program La lige zatvaraju Barselona i Levante, meč je na programu od 21 čas.