0

RADNIČKI DO POBEDE U 91. MINUTU: Voši pripao derbi severa!

Objavljeno: 12.12.20 u 16:20

Od 14:00 odigrane su četiri utakmice Superlige Srbije!

U derbiju Vojvodine, istoimeni klub odneo je pobedu u Subotici, pobedivši domaćina Spartaka rezultatom 0:1. Strelac jedinog gola na susretu bio je brzonogi Miodrag Gemović! Ovo je veoma važna pobeda za izabranike Nenada Lalatovića, jer su se sada ponovo vratili na drugo mesto, makar privremeno, dok Partizan ne odigra svoj meč sa Voždovcem.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI

Sorry. No data so far.

Novi Pazar – Metalac GM 1:0
Mačva – Rad 0:1
Radnički Niš – Zlatibor 2:1
SpartakVojvodina 0:1

Najviša uzbuđenja viđeno je u Nišu, gde je domaći tim došao do pobede golom u 91. minutu, a strelac je po drugi put bio Petar Đuričković! Jedini gol za goste postigao je Ifet Đakovac.

Pobedu Novom Pazaru doneo je sjajni Almir Aganspahić, golom u 47. minutu utakmice.