0

PAUNOVIĆ I IVIĆ IDENTIČNI: Srpski stručnjaci minimalcima po bodove!

Objavljeno: 12.12.20 u 19:52

Srpski stručnjaci jednostavno su problem svima u Čempionšipu!

Votford je predvođen najboljim trenerom meseca novembra stigao do nove pobede. Ovog puta bili su bolji na gostovanju ekipi Birmingema.

Iako je delovalo da će se meč okončati podelom bodova, Pedersen je napravio prekršaj u svom kaznenom prostoru, dobio drugi žuti karton, a Troju Diniju šansu da donese pobedu Ivićevom timu.

Gorostasni napadač nije imao milosti i u 85. minutu loptu je zakucao u mrežu rivala, za konačnih: Birmingem – Votford 0:1

Istim rezultatom i sličnim scenarijom tri boda osvojila je i ekipa Redinga, koju sa klupe predvodi još jedan srpski trener, Veljko Paunović.

Oni su na gostujućem terenu pobedili QPR, rezultatom 0:1.

Strelac jedinog gola na utakmici u 87. minutu bio je Mišel Olise, igrač koji je ušao sa klupe 15-ak minuta pre gola.