0

NOVI TRIJUMF MILOJEVIĆEVOG TIMA: Al Ahli se provukao, slavio golom s penala u 89. minutu

Objavljeno: 12.12.20 u 20:17

Tim iz Džede se vratio na pobednički kolosek savladavši Al Nasr (2:1) u 8. kolu.

Promenljivo igra Al Ahli u poslednje vreme, a u nekoliko pretohodnih mečeva bez trijumfa je ostajao u poslednjim momentima utakmica.

Utakice protiv Damaka (3:4) i Al Šababa (2:2) predstavljale su lekcije za izabranike Vladana Milojevića, koji su slavili, a dobru priliku da stigne do prednosti, Al Nasr nije iskoristio u 33. minutu, kada je Hamdalah promašio penal.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI

Kazna je usledila samo pet minuta kasnije, kada je pogodo Fetuhi, ali je radost gostiju trajala samo pet minuta, do gola Jahja.

Gostujući igrači nisu gubili strpljenje i u 89. minutu stigla je nagrada koju je sa bele tačke u pobedu pretočio Fetuhi.

Pobedom nad Al Nasrom, klub iz Džede je nastavio pohod za Al Hilalom, koji je na prvoj poziciji, s tri boda prednosti.