0

RADNIČKI SLAVIO NA BANJICI: Bačka ubedljiva na domaćem terenu!

Objavljeno: 07.12.20 u 16:16

Završene su još dve utakmice Superlige Srbije.

U okviru 17. kola Superlige, Rad je na Banjici ugostio Radnički iz Niša. Gosti su slavili rezultatom 0:1.

Jedini gol na meču postigao je Dušan Stoiljković u 76. minutu. Samo tri minuta kasnije, Radnički je na terenu imao igrača manje. Ognjen Bjeličić je isključen zbog  drugog žutog kartona.

Radnički je sada 11. na tabeli sa 24 osvojena boda, a Rad ima 13 bodova i trenutno se nalazi na 18. poziciji.

Tokom dana odigran je još jedan duel. Bačka je ugostila ekipu Metalca. Domaćin je slavio rezultatom 3:1.

Metalac je došao u prednost već u 14. minutu. Pogodak je postigao mladi vezista Igor Maksimović.

Nikola Žakula je bio precizan u 38. minutu i tako je doneo izjednačenje. Na novi pogodak se čekalo do 53. minuta.  Dobrivoje Velimir je precizno izveo jedanaesterac i tako doneo potpuni preokret.

Konačan rezultat postavljen je 8 minuta kasnije, kada je Luka Ratković zatresao protivničku mrežu.