0

SRPSKI OKRŠAJ U PREMIJER LIGI PRIPAO MILIVOJEVIĆU: Palas ‘petardom’ deklasirao VBA (VIDEO)

Objavljeno: 06.12.20 u 15:20

Fudbaleri Kristal Palasa deklasirali su u gostima Vest Bromvič Albion u meču 11. kola Premijer lige sa čak 1:5.

Bivši srpski reprezentativac Branislav Ivanović odigrao je ceo meč za domaćina, dok je za goste Luka Milivojević je sa kapitenskom trakom odigrao svih 90 minuta.

Kombinovao je Luka sa Zahom u 8. minutu, koji je ubacio loptu na peterac, a Furlong je pogodio svoju mrežu.

Izjednačenje je doneo Konor Galager u 30. minutu. Četiri minuta kasnije crveni karton dobija Pereira.

Zaha je postigao pogodak u 55. minutu, a poliko je dobro igrao Palas, govori i činjenica da je Benteke postigao gol. Upisao se u listu strelaca u 59. minutu.

Zaha je postigao novi gol u 68. minutu i izašao iz igre pet minuta kasnije, a konačan rezultat postavio je Benteke takođe svojim drugim golom u 82. minutu.