0

SJAJNI RAJKOVIĆ IGRAČ UTAKMICE: Nica prekinula crnu seriju!

Objavljeno: 06.12.20 u 19:34

Nica je pre par dana posle pet uzastopnih poraza smenila Patrika Vijeru i na gostovanje Remsu došla sa novim trenerom Adrijanom Urseom, silno motivisana da izađe iz crne serije.

Napadala je Nica danas, bila bolja, stvarala šanse, ali je naišla na raspoloženog  srpskog golmana Predraga Rajkovića koji je blistao na golu i bio najzaslužniji za konačnih 0:0.

Rajković je svojom sjajnom partijom poneo i titulu najboljeg pojedinca meča.

Rems je Nici prepustio loptu i čekao je svoje šanse iz kontri i polukontri.  Igrač Nice, Rejn Adelejd je promašio najbolju šansu u prvom poluvremenu, dok Rems nije imao ozbiljnijih prilika.

U drugom poluvremenu Nica je krenula još agresivnije, ali je Rajković fenomenalnim intervencijama spasio mrežu svoje ekipe. Odbranio je zicer Roniju Lopešu i Remsu doneo bod sa kojim se i dalje nalaze u zoni ispadanja.

Liga 1 – 13. KOLO