0

NAPOLI UBEDLJIV NA GOSTOVANJU: Iskoristili igrača više i brojali do četiri!

Objavljeno: 06.12.20 u 20:45

Izabranici Đenara Gatuza lako protiv ekipe sa začelja tabele.

Završena je još jedna utakmica 10. kola Serije A. Krotone je na svom stadionu ugostio Napoli.

Gosti su opravdali ulogu apsolutnog favorita i slavili rezultatom 0:4. Lorenco Insinje je prvi zatresao protivničku mrežu u 31. minutu.

Bivši fudbaler Crvene zvezde Miloš Vulić, ušao je u igru pet minuta posle primljenog gola. Do kraja prvog dela igre rezultat se nije menjao.

Jakopo Petrićone je dobio crveni karton u 50.  minutu i tako olakšao posao Napoliju. Insinje se ovog puta našao u ulozi asistenta, a Lozano je duplirao prednost.

Dijego Deme je savladao golmana Kordaza u 76. minutu. Konačan rezultat postavljen je u nadoknadi vremena. Andrea Petanja je zatresao protivničku mrežu.

Napoli je sada 3. na tabeli sa 20 osvojenih bodova, a Krotone se nalazi na samom začelju tabele sa dva osvojena boda.