0

FANTASTIČNA UTAKMICA U INĐIJI: Sedam golova, tri preokreta i dva penala u korist Spartaka!

Objavljeno: 06.12.20 u 16:16

Fudbaleri Spartaka pobedili su Inđiju rezultatom 4:3 (3:3), u 17. kolu Super lige Srbije.

Sjajnu utakmicu je obeležilo mnoštvo preokreta i kiša golova.

Inđija je povela u 12. minutu preko Nemanje Obradovića, da bi potom Spartak preokrenuo golovima Mileta Savkovića u 15. minutu iz penala i Lazara Tufegdžića u 19. minutu.

Nije se dugo čekalo na sledeći pogodak i novi preokret pošto je Inđija golovima Nebojše Bastajića u 22. minutu i Mihajla Neškovića u 29. minutu stigao do prednosti 3:2.

Spartak je izjednačio do poluvremena pogotkom Tufegdžića u 32. minutu.

Mreže su mirovale sve do 87. minute kada je pobedu Spartaku doneo Nikola Srećković kojem je prvo prethodio promašen penal Denković Stefana.

Spartak je četvrti na tabeli Super lige Srbije za 30 bodova, dok Inđija zauzima 14. mesto sa 18 osvojenih bodova.