LACIO IMA SVOG LIDERA: Sjajni Sergej dirigovao pobedom rimljana!

Fenomenalne partije srpskog internacionalca se nastavljaju!

Lacio je zaista veliki italijanski klub, nadaleko i naširoko poznat, a naš Sergej Milinković-Savić krupnim koracima gazi u legendu. Iz meča u meč pokazuje i dokazuje koliko je dobar igrač i koliko je zapravo bitan za tim.

Stvari ne funkcionišu baš najbolje u Laciju, ekipa ne igra onako kako bi navijači to želeli, ali Sergejeva forma nije upitna.

[wpp stats_views=0 limit=2 term_id=27858 taxonomy=post_tag freshness=1 thumbnail_width=200 thumbnail_height=120 header=’MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI’]

Lacio je kao sedmi na tabeli Serije A, gostovao 14. plasiranoj Speciji, kojoj je ‘na mišiće’ uspeo da oduzme bodove i odnese ih put Rima.

Sergej je prvo u 15. minutu asistirao za pogodak Ćira Imobilea, da bi u 33. minutu i sam savladao golmana Provedela. Rezultatom 0:2 se otišlo na poluvreme, da bi izlaskom Luisa Alberta i Ćira Imobilea sve krenulo nizbrdo, jer Lacio nije ličio na sebe.

Upravo iz loše igre gostiju, domaćin je u 64. minutu golom M’Bala Nzola uspeo da dođe da smanjenja zaostatka, ali se ispostavilo da nisu imali snage za totalni povratak.

Pobeda gostiju overena je u drugom minutu sudijske nadoknade, golom Andreas Pereire, ali je nakon gledanja VAR-a utvrđeno da pogodak nije validan, pa je susret završen 1:2.

Za igrača utakmice izabran je naravno Sergej Milinković-Savić.