KRALJ SRUŠEN U KIJEVU: Real se osramotio, Nikolićeva četa kapitulirala!

Objavljeno: 01.12.20 u 21:04

Marko Nikolić nije uspeo da izdrži protiv Salzburga, ‘Kraljevski klub’ se propisno osramotio.

Šahtjor 2:0 Real Madrid

Četa Zinedina Zidana izašla je u veoma jakom sastavu, ali nisu uspeli da izvuku čak ni bod sa gostovanja u Donjecku. Domaći fudbaleri u drugom poluvremenu uspeli su da u dva navrata matiraju golmana Tiba Kurtou.

Prvo je Dentinjo postigao pogodak u 57. minutu utakmice, da bi potom Solomon na asistenciju Majkona, gol gostiju zatresao u 82. minutu duela.

Lokomotiva Moskva 1:3 RB Salzburg

Domaći fudbaleri igrali su veoma čvrst fudbal u dosadašnjem delu Lige Šampiona, ali su ipak kapitulirali pred veoma inspirisanim gostima iz Salzburga. ‘Dželat’ je bio Mergim Beriša golovima u 28. i 41. minutu, pa se na poluvreme otišlo rezultatom 0:2.

Lokomotiva je mogla da se vrati, i smanjila je prednost na 1:2, kada je Mirančuk bio precizan sa bele tačke. Nada domaćina trajala je kratko, jer je u 81. minutu dva gola prednosti gostima vratio Adejemi!