0

ZAVRŠENE SU SVE UTAKMICE 16. KOLA SUPERLIGE SRBIJE: Uzbudljiva završnica u Novom Sadu! Lalatović i ekipa slavili u Nišu!

Objavljeno: 30.11.20 u 18:45

Ovog vikenda je postignuto ukupno 24 pogotka na domaćim terenima!

U ponedeljak su odigrane tri utakmice 16. kola domaćeg prvenstva Srbije!

Proleter je u Novom Sadu dočekao Javor iz Ivanjice.Domaći su slavili rezultatom 2:1.

Milan Mirosavljev je postigao pogodak u 33. minutu meča! Dugo se čekalo na promenu rezultata. Mladi Andrej Ilić je zatresao protivničku mrežu u 84. minutu i tako doneo izjednačenje. Viđena je veoma uzbudljiva završnica u Novom Sadu! Pitanje pobednika je rešeno u 93. minutu, kada su domaći iskoristili jedanaesterac.

Radnički je nastavio seriju loših rezultata. Poraženi su u Nišu od Vojvodine! Ekipa Nenada Lalatovića je ostvarila još jedan trijumf i sada imaju samo dva boda manje od drugoplasiranog Partizana. Vezista Miljan Vukadinović je savladao iskusnog golmana Borivoja Ristića u 14. minutu utakmice, a tako postavio i konačan rezultat.

Gradski stadion u Subotici bio je mesto odigravanja duela između Spartaka i Radnik iz Surdulice. Meč je završen najmanje poželjnim rezultatom. Bilo je 0:0.

Mačva – Inđija 3:0

Novi Pazar – Bačka 0:0

Metalac – Zlatibor Čajetina 2:0

Čukarički – Napredak 3:0

Voždovac – Mladost 3:2

TSC Bačka Topola – Partizan 0:4

Crvena zvezda – Rad 3:0

Proleter – Rad 2:1