0
Evroliga

PANATA NADIGRALA BAJERN: Odlične partije Vladimira Lučića i Nemanje Nedovića (VIDEO)

Objavljeno: 27.11.20 u 22:22

Košarkaši Panatinaikosa pobedili su Bajerna u utakmici 11. kola Evrolige rezultatom 83:76.

Sjajne partije imali su naši asovi, Vladimir Lućić i Nemanja Nedović.

Bajern je na krilima Lučića poveo sa 6:2, ali su gosti znali kako da odgovore i brzo stigli do preokreta, kada su sredinom prvog kvartala napravili seriju 13:0 i četvrtinu završili sa 18:13, da bi ta prednost bila i dvocifrena pre poluvremena na koje se otišlo sa 44:35 u njihovu korist.

Do kraja utakmice su košarkaši Panatinaikosa sve vreme bili u vođstvu, a pred kraj je bilo malo drame kada je Bajern prišao na 79:73 poenima Cipsera, ali je Nedović vezao pet poena i vratio visoku prednost.

Upravo je Nedović bio najefikasniji u Panatinaikosu sa 17 poena, Ros je imao 14, a po 12 postigli su Papajanis i Papapetru.

Na drugoj strani, ponovo je Lučić bio najbolji sa 20 poena, Boldvin je imao 12, koliko i Rejnolds, a Cipser 11.