0

DA LI IMAMO GOL KOLA U SUPERLIGI?: Pogledajte ‘bombu’ fudbalera Čukaričkog kojom je svom timu doneo nova tri boda! (VIDEO)

Objavljeno: 22.11.20 u 15:23

Fantastičnim pogotkom Aleksandra Đorđevića u 84. minutu fudbaleri Inđije pobedili su na svom terenu Radnički iz Niša rezultatom 1:0 (0:0) u 15. kolu Superlige.

Nišlije su bile bolje većim tokom meča, napadale, ali nisu uspevale da realizuju neku šansu. Domaćin je poslednjih petnaestak minuta meča zaigrao bolje, a jedini gol postigao je Aleksandar Đorđević u 84. minutu.

Vezista Čukaričkog koji je na pozajmici u Inđiji natrčao je na loptu i fantastičnim udarcem sa nekih 30 metara savladao golmana gostujuće ekipe.