0

SERIJA A: Kada je tu ‘CR7’ nema problema, Portugalcu pet minuta dovoljno da nokautira Kaljari

Objavljeno: 21.11.20 u 22:54

Fudbaleri Juventusa savladali su Kaljari u meču 8. kola italijanske Serije A – 2:0 (2:0).

Juventus je slavio bez mnogo muke, a ponovo je blistao Kristijano Ronaldo, koji je nastavio seriju golova i bio strelac u trećem meču zaredom.

Portugalac je bio dvostruki strelac za četvrti trijumf ‘stare dame’.

Prvi put, Ronaldo je mrežu zatresao u 38. minutu nakon što je precizno šutirao posle dodavanja Morate i par driblinga. Samo pet minuta mu je bilo potrebno da ponovo postigne gol. Posle kornera je ostao usamljen na drugoj stativi i rutinski smestio loptu u mrežu.

Prethodno, poništen je gol Bernandeskiju u 13. minutu, a i Kuliševski je imao dve dobre šanse. U nastavku je Demiral pogodio prečku, a Morata takođe nije iskoristio nekoliko dobrih prilika.

I Kaljari je je stigao do gola na ovoj utakmici, ali je isti poništen.

Do kraja je Pirlova ekipa sačuvala prednost, ‘CR7’ se pre Kaljarija upisivao među strelce i protiv Lacija i Specije (dva puta prim. aut).