0

PLAVCI SU NA VRHU TABELE: Lampard i ekipa se ne šale!

Objavljeno: 21.11.20 u 16:50

Novi trijumf Čelsija u Premijer ligi!

U okviru 9. kola Premijer lige Engleske, Njukasl je ugostio Čelsi. Gosti su slavili rezultatom 0:2. Čelsi je ovom pobedom stigao do prve pozicije u domaćem prvenstvu.

Već u 10. minutu, Federiko Fernandez je savladao sopstvenog čuvara mreže i tako doneo prednost protivničkoj ekipi.

Tim koji sa klupe predvodi legendarni Frenk Lampard, nastavio je u napadačkom ritmu. Pitanje pobednika rešeno je u 65. minutu kada je nakon asistencije Vernera, Ejbraham postigao treći pogodak ove sezone.

Čelsi ima 18 bodova nakon devet odigranih utakmica, a Njukasl se nalazi na 13. poziciji sa 11 osvojenih bodova.