0

JEDAN OD NAJLUĐIH AUTOGOLOVA IKAD ZABELEŽEN U BUNDESLIGI: Golman Leverkuzena se pošteno obrukao, svi mu se smeju zbog ovog poteza (VIDEO)

Objavljeno: 21.11.20 u 23:49

Ovo kolo Bundesligi nisu obeležili ni dobri potezi, ni golovi, ni velike pobede, već jedan golman i njegov kiks.

U utakmici osmog kola Bundeslige Bajer Leverkuzen je u gostima Armeniji Bilefeld slavio sa 2:1.

Gosti su poveli u 27. minutu golom Bejlija, a u 47. minutu dogodio se možda i najkomičniji trenutak sezone u Bundesligi.

Dugogodišnji čuvar mreže Leverkuzena Lukas Hradecki je na veoma bizaran način zatresao sopstvenu mrežu. Finski golman je jednu povratnu loptu hteo da ispuca, ali ona mu je prešla preko noge i završila iza njegovih leđa.

Pogledajte kako je to izgledalo:

Zbog njegove greške, nakon povratne lopte, Armenija je slučajno došla do izjednačenja, ali dobra vest za Hradeckog je da je Bajer do kraja uspeo da osvoji sva tri boda. Strelac je bio Aleksandar Dragović, austrijski reprezentativac i velika želja Crvene zvezde, i to u 88. minutu meča.

Tako je barem malo olakšao golmanu, ali će Finac verovatno dugo biti hit na mrežama zbog ovog kiksa.