Evroliga

ZVEZDA IMA MALU PREDNOST NAKON PRVOG DELA IGRE: Lojd ponovo predvodi ekipu!

Objavljeno: 18.11.20 u 21:50

Efikasno poluvreme u Milanu!

U okviru 9. kola Evrolige, Milano je dočekao Crvenu zvezdu. Klub sa Malog Kalemegdana nakon dve odigrane  četvrtine ima prednost 44:48.

Najefikasniji u redovima ekipe koju sa klupe predvodi trener Saša Obradović, bio je Džordan Lojd. Bivši igrač Toronta je postigao 10 poena, a na to dodao jedan skok i dve asistencije. Pratio ga je O’Brajnt sa 7 postignutih poena, dva skoka i dva uspešna dodavanja.

PROČITAJTE JOŠ: POLUVREME U BEOGRADU: Orlovi imaju ubedljivu prednost! Napadači ‘zatrpali’ mrežu golmana Lokomotive ! Da li Zidan i Viljas Boas gledaju utakmicu?

U domaćoj ekipi najefikasniji je bio Vladimir Micov sa 7 poena, dve uhvaćene lopte i jednom asistencijom. Kevin Panter je dodao sedam poena.

Videćemo da li će crveno-beli uspeti da ostvare pobedu.