0

KANGA I EKIPA NISU USPELI DA DOĐU DO BODOVA: Poraz Gabona u derbiju grupe D!

Objavljeno: 16.11.20 u 21:50

Gambija slavila na domaćem terenu!

U okviru 4. kola kvalifikacija za Afrički kup nacija, Gambija je na domaćem terenu savladala Gabon.

Modu Barou je doveo nacionalni tim Gambije u prednost u 49. minutu igre. Isti igrač je duplirao prednost domaćina u 79. minutu.

Konačan rezultat postavio je Bruno Ecuele Manga deset minuta kasnije. Gabon je uspeo da ublaži poraz. Meč je završen rezultatom 2:1, a fudbaler Crvene zvezde Gelor Kanga, igrao je do 78. minuta.

Gambija i Gabon imaju po sedam bodova, ali se Gambija nalazi na prvoj poziciji zbog bolje gol razlike. Treći je DR Kongo, a Angola se nalazi na začelju tabele.