Vaterpolo

PREOKRET U BEOGRADU: Vojvodina savladala Partizan!

Objavljeno: 10.11.20 u 20:17

Ekipa iz Novog Sada slavila u glavnom gradu Srbije!

U okviru 6. kola Superlige Srbije, VK Vojvodina je savladala VK Partizan. Utakmica na Banjici se završila rezultatom 7:9.

Crno-beli su na poluvremenu imali prednost. Na pauzu se otišlo rezultatom 4:2 za domaće. Igrači Vojvodine su se brzo konsolidovali i odličnom igrom u nastavku obezbedeli nove bodove.

U pobedničkoj ekipi su po dva gola postigli Marić, Maksimović, Radovanlija i Gusarov, a Trkulja je postigao jedan pogodak.

U ekipi Partizana, po dva gola postigli su Barać i Nešić, dok su Jakšić, Šofranac i Bućan postigli po pogodak.

Vojvodina se nalazi na 4. poziciji, a Partizan je trenutno 8. Crno-beli imaju samo tri odigrane utakmice.