0

PRVA LIGA SRBIJE: Novi kiks Kabela, prvo mesto je sve dalje – Sremska Mitrovica i Žarkovo bez problema do nova tri boda!

Objavljeno: 08.11.20 u 16:30

U okviru 14. kola Prve lige Srbije danas u terminu od 13 časova odigrane su četiri utakmice.

Ekipa koja se smatrala favoritom u ovom takmičenju, Kabel, odigrao je danas još jednu utakmicu bez trijumfa u Prvoj ligi Srbije.

Kabel je na svom terenu dočekao ekipu Trajal Kruševac. Nema sumnje da su domaćini danas bili favoriti, ali to nije vredelo. Utakmica je završena nerešenim rezultatom 1:1.

Bodove su takođe podelili i Radnički Pirot i Budućnost Dobanovci – 2:2. Gosti su vodili dva puta, ali uporni ekipa iz Dobanovaca se nije predavala i golom u 76. minutu je uspela da izbori bod nerešen rezultat.

Sremska Mitrovica je na svom terenu pobedila Dubočicu rezultatom 3:0. Domaćini su u sjajnoj formi, ovo im je četvrta utakmica u nizu bez poraza.

Žarkovo je kod kuće pobedio ekipu Loznice rezultatom 2:0. Domaći su golove postigli u 57. i 74. minutu. Nakon 14 odigranih kola, Žarkovo zauzima petu, a Loznica 6 poziciju na tabeli.