1

NOVI KIKS MLADOG ERAKOVIĆA: Štoper crveno-belih ponovo krivac, bukvalno je asistirao protivničkom igraču! (VIDEO)

Objavljeno: 08.11.20 u 20:23

U toku je utakmica 14. kola Superlige Srbije između Crvene zvezde i Inđije.

Nakon prvih 45. minuta, rezultat je 1:1. Nema sumnje da su crveno-beli u ovu utakmicu ušli kao izraziti favoriti, međutim, ne ide baš tako lako.

Crvena zvezda je do prednosti došla u 21. minutu. Željko Gavrić je probio po levom boku, ubacio je loptu u sredinu, a italijanski napadač Dijego Falćineli je bio na pravom mestu.

Međutim, gosti su izjednačili u 36. minutu. Gol definitivno ide na dušu mladom Strahinji Erakoviću, koji je kao i u večitom derbiju pogrešio u pasu, što je protivnički igrač iskoristio.

Loše dodavanje je presekao Nešković i bez većih problema uspeo da matira Milana Borjana.