0

PRIMERA: Barsa se mučila sve dok Mesi nije sišao sa tribina, a onda je usledila magija i ubedljiva pobeda!

Objavljeno: 07.11.20 u 18:51

Barselona je prekinula niz od četiri meča bez pobede u 9. kolu Primere, a Lionelu Mesiju je bilo dovoljno i 45 minuta da utiče na ishod duela sa Betisom.

Utakmica je završena rezultatom 5:2, a Argentinac je ušao na poluvremenu kod 1:1 i zablistao je, onako, kako samo on to ume. Prvo je fenomenalno preskočio loptu pred pogodak Antoana Grizmana, da bi potom bio strelac i iz penala za 3:1.

Pre toga, Katalonci su poveli preko Dembelea u 22. minutu na asistenciju Grizmana, da bi Francuz promašio penal za 2:0.

Kazna je stigla kada je Sanabrija u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena poravnao rezultat.

Ronald Kuman je onda uveo Mesija, Barsa je dominirala, ali je ipak strahovala, iako je od 60. minuta igrala s igračem više jer je tada isključen Mandi. Ulazak kapitena podigao je mobilnost katalonske ekipe, koja je upisala svoju treću pobedu u sezoni i sada se nalazi na 8. poziciji s 11 bodova.