0
ATP

SRPSKI TENISER I DALJE U KRIZI: Lajović eliminisan sa turnira u Parizu!

Objavljeno: 03.11.20 u 17:42

Srpski teniser Dušan Lajović eliminisan je sa turnira u Parizu, pošto je poražen od domaćeg igrača Adrijana Manarina sa 7:6, 6:3.

Naš teniser je nastavio sa serijom poraza, ovo mu je bio peti neuspeh u nizu. Poslednji trijumf Lajović je zabeležio još krajem septembra u prvom kolu Rolan Garosa.

Bio je ovo poprilično izjednačen duel, ali je Manarino bio taj koji je više pretio na servisu rivala.

U prvom setu je propustio jednu brejk priliku, ali mu je u taj-brejk jedan mini-brejk bio dovoljan da povede.

Već na startu drugog seta francuski teniser je imao još dve šanse da prelomi meč, ali tada nije uspeo.

To mu je pošlo za rukom u petom gemu, a brejk je uspeo da napravi i u, ispostaviće se, poslednjem gemu na meču za konačnih 2-0.

U narednoj rundi će igrati protiv Jošihita Nišioke, koji je nešto ranije savladao Pabla Anduhara sa 2-1.