0

LIGA ŠAMPIONA: Bajern gubio, pa se naljutio! Bavarci u finišu demolirali Salzburg i došli do novog trijumfa! (VIDEO)

Objavljeno: 03.11.20 u 23:41

Bajern Minhen je savladao Salcburg rezultatom 6:2 na gostovanju u okviru trećeg kola Grupe A Lige šampiona.

Austrijska ekipa bila je blizu boda, pošto je sve do 79. minuta bilo nerešeno, a onda je usledio neverovatan blickrig Bavaraca i četiri pogotka u samom finišu.

Salzburg je odlično otvorio meč i već u četvrtom minutu došao do prednosti preko Beriše. On je iskoristio odbijenu loptu i snažnim udarcem savladao Nojera.

Bajern nije dugo čekao da dođe do izjednačenja, pa je naredni gol pao već u 21. minutu. Jedanaesterac koji je iznudio Miler iskoristio je Levandovski.

Salzburg je u nekoliko navrata tražio penal, ali ga nije dobio, pa je usledila i kazna za neke propuštene prilike.

U 44. minutu na loptu je natrčao Kristensen i na veoma nesrećan način je smestio između sopstevnih stativa.

Domaći su najavili iznenađenje u 66. minutu preko Okugave. Međutim, do njega nije došlo.

Bajern je u poslednjih desetak minuta dodao gas. Liroj Sane je pogodio u 83, Robert Levandovski je postigao svoj drugi gol u 88, a na kraju je furiozan finiš krunisao Lukas Ernandez u 90+3. minutu.

Bajern je lider grupe sa maksimalnih devet bodova. Salzburg je poslednji sa jednim. Dva tima će se sastati u Minhenu u četvrtoj rundi 25. novembra.