0

Screenshot/YouTube

SRBIN NE PRESTAJE DA REŠETA U RUSIJI Novi pogodak Komnena Andrića, u porazu Ufe

Objavljeno: 01.11.20 u 16:19

Srpski internacionalac Komnen Andrić je odigrao još jedan dobar meč, iako je njegova Ufa poražena od Urala sa 1:2.

Već nakon prvih 45 minuta gosti su imali prednost od dva gola na svom kontu, pa je pred domaćom ekipom u nastavku bio težak zadatak da proba da stigne do boda.

Upravo je nadu svojoj ekipi da bi mogla da izbegne poraz dao Andrić, po isteku jednog sata igre.

Momak koji je afirmaciju stekao u kragujevačkom Radničkom i OFK Beogradu glavom je poslao loptu iz leđa čuvara mreže Urala, a prethodno je imao još jednu šansu da se upiše u strelce.

Ipak, Ufa nije uspela da stigne do boda, a ovo je bio drugi gol 26-godišnjeg napadača po dolasku u redove ovogo kluba, kom predstoji grčevita borba, pošto je poslednjeplasirana ekipa prvenstva sa 6 bodova iz 13 mečeva.

Inače, Andrić je u Rusiju stigao na pozajmicu iz zagrebačkog Dinama, koji je pojačao prošle godine, a kako nije uspeo da se nametne na „Maksimiru“ više minuta za sebe je potražio na pozajmicama, prvo u Interu iz Zaprešića, a potom i Rusiji.