0

GRUPA CRVENO-BELIH: Hofenhajm ponovo slavio, Gaćinović strelac!

Objavljeno: 29.10.20 u 22:15

Završena je i druga utakmica.

U okviru drugog kola grupne faze Lige Evrope sastali su se Gent i Hofenhajm. Belgijski tim je imao veliku šansu da stigne do prednosti. U 14. minutu meča Jaremčuk je promašio penal.

Gosti nisu propustili priliku i iskoristili su jedanaesterac u 36. minutu. Sa bele tačke precizan je bio Belfodil. Na 2:0 povisio je Grilič.

Na treći gol se čekalo do 73. minuta kada je reprezentativac Srbije Mijat Gaćinović zatresao mrežu.  Domaćin je smanjio rezultat u 93. minutu kada je Klajdajnst postigao pogodak.

Konačan rezultat postavio je Dabur minut kasnije.

Hofenhajm je sada prvi sa šest bodova. Aktuelni šampion Srbije zauzima drugu poziciju sa tri boda, a isti broj bodova ima i Slovan ali uz lošiju gol razliku i međusobni skor. Na začelju tabele nalazi se Gent koji trenutno nema bodove.