0

APSOLUTNA DOMINACIJA CRVENE ZVEZDE: Nespretno primljen gol! (VIDEO)

Objavljeno: 29.10.20 u 19:42

Goleada na poluvremenu!

Crvena zvezda večeras igre meč drugog kola grupne faze Lige Evrope protiv FK Slovan Liberec na stadionu ‘Rajko Mitić’.  Rezultat na poluvremenu je 2:1 za domaćine.

U prethodnom kolu crveno-beli su izgubili protiv Hofenhajma, dok je Slovan bio bolji od Genta.

Crvena zvezda je odlično otpočela duel, već posle druge akcije, u 7. minutu El Fardu Ben je zatresao mrežu Slovana nakon fantastičnog centaršuta Rodića.

Usledila je gužva u šesnaestercu koju Nikolić i Falćineli nisu uspeli da pretvore u gol.

U 17. minutu Aleksandar Katai je dobro uposlio oporavljenog Mirka Ivanića koji je odlično šutirao, ali golman Engujen je poslao loptu u korner.

Već u 22. minutu Crvena zvezda je udvostručila prednost još jednim pogotkom Bena. Posle fantastične akcije kojom je Rodić poslao loptu do Ivanića, Mirko je pronašao Bena koji je poslao nezaustavljivi šut u gol gostiju.

Ponovo su Ivanić i Katai bili u centru pažnje posle odlične akcije, međutim lopta se odbila samo do Falćinelija koji je loše zahvatio i poslao preko gola.

U 37. minutu Katai je poslao odličan šut sa velike udaljenosti, ali je pogodio levu stativu. Golman Slovana bi sigurno bio nemoćan da je lopta išla malo više udesno.

Prvi šut u okvir gola gosti su poslali u mrežu iza Milana Borjana. Jan Matušek je pobegao odbrani crveno-belih i u 41. minutu postigao gol. Šutirao je sa poludistance i poslao loptu uz desnu stativu.