0

RASPOLOŽENI RAŠFORD: Morata u ratu sa VAR tehnologijom!

Objavljeno: 28.10.20 u 22:59

Sve večerašnje utakmice su završene.

Večeras su se igrale utakmice drugog kola grupne faze Lige Šampiona. Najzanimljivije momente sa mečeva koji su se igrali od 18:55 pročitajte OVDE.

Juventus i Barselona su igrali najišekivaniji meč ovog kola. Klub iz Torina je bio veoma oslabljen. Kristijano Ronaldo je i dalje pozitivan na Covid-19. Gosti su slavili rezultatom 0:2.

U 14. minutu utakmice, nakon asistencije Mesija, Dembele je zatresao mrežu i doneo prednost klubu iz Katalonije.

Samo minut nakon gola Barselone, Morata je postigao pogodak, ali on je poništen zbog ofsajd pozicije nakon gledanja VAR tehnologije.

U 30. minutu Morata je po drugi put postigao gol, ali situacija se ponovila. Stigla je vest iz VAR sobe i pogodak je poništen. Do kraja prvog dela igre nije bilo promene rezultata.

Ništa manje uzbuđenja nismo videli u drugom poluvremenu. Barselona je mogla da se pohvali sa većim brojem udaraca upućenih na gol protivnika.

U 55. minutu utakmice Alvaro Morata je postigao i treći pogodak. Možete da pogodite kakav je bio ishod. Iz VAR sobe je stigla informacija i gol je poništen zbog ofsajd pozajmice. Reprezentativac Španije će teško imati lepe reči o VAR tehnologiji nakon večerašnje utakmice.

‘Stara dama’ ostala je desetkovana posle drugog žutog kartona koji je dobio Demiral.

Lionel Mesi je postavio konačan rezultat golom iz penala u 91. minutu.

Ostaje utisak da su Juventusu mnogo falili Ronaldo, Aleks Sandro i ostatak igrača koji nisu mogli na teren.

Barselona je sada prva na tabeli sa maksimalnim učinkom od dve pobede. Juventus ima tri odvojena boda nakon dva kola.

Mančester Junajted je opravdao ulogu favorita u meču protiv Lajpciga. Odneli su pobedu rezultatom 5:0. U prvom poluvremenu strelac jedinog gola bio je Grinvud u 21. minutu na asistenciju Pola Pogbe.

Rašford je sa dva pogotka u roku od 3 minuta potvrdio svoju značajnu ulogu u ovom timu. Prvi gol je postigao posle asistencije Fernandesa, a drugi posle velike greške odbrane Lajpciga.

Iz penala je Marsijal bio siguran u 86. minutu, a het-trik je Markus Rašford postigao sa golom iz 92. minuta.

Duel Kluba Briža i Lacija završen je remijem rezultatom 1:1. Strelci za domaćine Vanaken iz penala u 42. minutu. Golove za Italijane postigli su Korea na asistenciju Marušića u 14. minutu.

Borusija Dortmund i Zenit su završili duel rezultatom 2:o u korist domaćina. Strelci su bili Sančo u 78. minutu i Erling Haland u 91.

Ferencvaroš i Dinamo Kijev su se sastali u Budimpešti. Oba tima su odnela po bod, a rezultat je bio 2:2.

Strelci za domaćine bili su Nguen posle asistencije Zubkova u 59. minutu i Boli u 90. minutu.

Golove za kijevski klub postigli Cigankov u 28. minutu sa bele tačke, De Pena u 41. minutu na asistenciju

Sevilja i Ren su igrale na stadionu ‘Ramon Sančez’. Duel je završen pobedom domaćina posle gola De Jonga u 56. minutu.