0

LOŠA SERIJA: Juventus ne može da pobedi bez Ronalda! (VIDEO)

Objavljeno: 26.10.20 u 00:01

‘Staroj dami’ nikako ne ide!

Večeras je Juventus osvojio samo bod u utakmici protiv Verone na domaćem terenu, koja je završena rezultatom 1:1.

U prethodnoj utakmici Serije A Juve je takođe odigrao remi protiv daleko slabije ekipe Kronotea.

Početkom susreta ekipa u kojoj igra Darka Lazović bila je ofanzivnija, čak su i postigli pogodak preko Kolija koji je poništen zbog ofsajda.

Krajem prvog poluvremena i domaćini su isto doživeli. Gol Alvara Morate nije priznat jer je bio u nedozvoljenoj poziciji svega par milimetara.

U 60. minutu stigla je kazna za Juventusovu nedovoljno kvalitetnu igru. Dibala je izgubio loptu, Zakanji je dodao loptu Andreu Familiju koji je doveo Veronu u prednost.  Strelac ovog gola je ubrzo napustio meč zbog povrede.

U 78. minutu Dejan Kuluševski je sam spasio svoj tim poraza poslavši loptu u dalji ugao i postavio konačnih 1:1.

Otkad je Kristijano Ronaldo na pauzi zbog koronavirusa Juve nijednom nije trijumfovao u domaćem prvenstvu. Poslednja pobeda koju je ekipa Pirla ostvario bila je  protiv Sampdorije na početku Serije A. Nakon pet kola imaju tri remija, ali su i dalje neporaženi.

Juventus zauzima petu poziciju u Seriji A, dok je njihov današnji protivnik, Verona, na osmom mestu.