0
AdmiralBet ABA Liga

POLUVREME U BEOGRADU: Cedevita ima malu prednost protiv Partizana nakon dve četvrtine

Objavljeno: 25.10.20 u 19:52

Zanimljiva utakmica u Beogradu!

Na programu je trenutno jedan od najzanimljivijih duela 4. kola ABA lige. Partizan je kao domaćin dočekao ekipu Cedevita Olimpije u Beogradu. Na poluvreme se otišlo rezultatom 38:40 u korist gostujuće ekipe.

Najefikasniji u redovima ekipe koju sa klupe predvodi Vlado Šćepanović je Miler Mekintajer sa šest poena i dve asistencije. Isti poenterski učinak zabeležio je i kapiten tima Novica Veličković.

U ekipi iz glavnog grada Slovenije istakao se Jaka Blažič sa 13 poena i jednom asistencijom. Pratio ga je Džons sa osam poena, dok je Ukić postigao šest.