0

NAPOKON: Rajković stigao do pobede sa Remsom uz dva igrača više!

Objavljeno: 25.10.20 u 17:46

Konačno im krenulo!

U osmom kolu francuske Lige 1 odigran je meč između Monpeljea i Remsa. Gosti su slavili prvi put ove sezone i to rezultatom 0:4.

Ekipa čiju mrežu čuva srpski golman, Predrag Rajković, na samom početku meča je već upisala dva gola.

U šestom minutu dosuđen je penal za Rems, posle isključenja Hiltona. Dia je bio siguran i postigao svoj prvi pogodak na meču.

Već u 10. minutu gosti su dvostručili prednost i to opet preko Die. Monpelje sa igračem manje nije mogao mnogo.

Mbuku je dva puta zatresao mrežu, ali u 22. minutu pogodak mu nije priznat zbog ofsajda. Onaj osam minuta kasnije je bio ‘čist kao suza’.

Od 41. minuta Monpelje je igrao sa devet igrača pošto je i nekadašnji igrač Crvene zvezde, Damijan Le Talek, ‘zaradio’ crveni karton.

Dia je upisao het-trik još jednim golom sa bele tačke u 56. minutu i postavio konačan rezultat.

Rems je sada na 18. poziciji Lige 1, dok je Monpelje 10. na tabeli.