2

OGLASIO SE VEZISTA: Crveno-beli oštećeni za penal na meču sa Hofenhajmom!

Objavljeno: 24.10.20 u 09:15

Ne krije nezadovoljstvo.

Crvena zvezda je pretrpela poraz od Hofenhajma na startu Lige Evrope rezultatom 2:0.

Jedan od trenutaka koji je odlučio utakmicu jeste start Akpogume nad Nikolićem, posle čega su Nemci stekli prednost.

Vezista crveno-belih, Seku Sanogo, se oglasio povodom ovog poraza i otkrio neke detalje susreta.

Tvrdi da je Zvezda oštećena za jedanaesterac u toku drugog poluvremena, kada je on imao priliku da izjednači rezultat.

–  Kod prve situacije nisam uspeo da zahvatim loptu onako kako sam želeo. U drugom pokušaju sam bio i povuče, ali sudija to nije video. Mogao je da bude dosuđen penal za nas – otkrio je Sanogo za ‘Sportski žurnal’.

Sudija je posle te situacije samo odmahnuo rukom, čak ni VAR nije došao u razmatranje.

Na snimku se jasno vidi da je Sanogo povučen u 74. minutu meča, a arbitar je trebalo da proceni da li je to dovoljno za sviranje penala.