0

NA POLUVREMENU MU JE ZAZVONIO TELEFON: Nesvakidašnja scena – fudbaleru Hofenhajma saopštili da mu se porađa žena, on napustio utakmicu sa Zvezdom!

Objavljeno: 23.10.20 u 09:19

Fudbaleri Hofenhajma savladali su Crvenu zvezdu rezultatom 2:0 u prvom kolu Lige Evrope.

Iako deluje da su Nemci rutinski savladali srpskog šampiona, nije baš tako. Imali su crveno-beli igru u nekim trenucima, uspostavili su kontrolu posle primljeniog gola, ali nisu uspeli da dođu do izjednačenja, nakon čega je usledila kazna.

Mnogi su se začudili na početku drugog poluvremena, kada su videli da na terenu nema jednog od najboljih fudbalera Hofenhajma, Florijana Griliča.

Naime, Florijan Griliš je saznao tokom poluvremena da mu se devojka porađa. Trener Hofenhajma nije želeo da ga pošalje na teren, već ga je odmah zamenio pa je Austrijanac mogao da krene put onoga što mu je svakako bilo važnije u tom trenutku.