0

ZANIMLJIVO VEČE U LIGI EVROPE: Roma napravila veliki preokret! U Nemačkoj čak 8 golova!

Objavljeno: 22.10.20 u 21:05

Odigrani su prvi mečevi grupne faze Lige Evrope.

U terminu od 18:55h odigrano je 12 utakmica. Veoma interesantno bilo je na svim terenima.

U Švajcarskoj je odigran jedan od derbija prvog kola. Jang Bojs je dočekao Romu na svom terenu.  Domaćin je poveo već u 14. minutu kada je sa bele tačke bio precizan Nsame. Delovalo je da ekipa iz Švajcarske može do velikog iznenađenja. Italijani ipak nisu dozvolili neočekivani ishod.

Nakon asistencije Edina Džeka, loptu je u mrežu poslao Bruno Peres u 69. minutu igre. Samo 5 minuta kasnije Kumbula je postigao pogodak i doneo potpuni preokret. Rezultat se nije menjao do kraja meča.

Kao najefikasniji duel izdvaja se meč Bajer Leverkuzena i Nice. Nemci su slavili sa neverovatnih 6:2!