0

JOŠ JEDAN OD ZVEZDINIH RIVALA IMAO LOŠ DAN: Pet golova u mreži učesnika Lige Evrope!

Objavljeno: 17.10.20 u 19:58

Gostovaće na ‘Marakani’ ove sezone.

Sezona je jako loše počela za ekipu iz Belgije. Naime, FK Gent je već ostvario šest poraza u nizu.

U domaćem prventsvu su odigrali devet kola, a najnoviji poraz pretrpeli su od Serkl Briža, koji su ih kao domaćini savladali rezultatom 5:2.

Prvo poluvreme završeno je sa 2:1, a strelci golova za domaću ekipu bili su Kanute u četvrtom minutu i Hotić sa bele tačke u 31. minutu. Gol za goste postigao je Hanče-Olsen u 14. minuta po početku utakmice.

U drugom poluvremenu viđeno je još četiri pogotka. Ugbo je u 57. minutu postigao gol za 3:1, malo nade Gentu je dao Jaremčuk pošto je bio uspešan za bele tačke i smanjio zaostatk svog tima.

Do kraja utakmice Ugbo je dao još jedan gol i Marselino je u 82. minutu postavio konačnih 5:2.

Serkl Briž je trenutno peti na tabeli belgijske lige, dok se Gent, koji će 5. novembra gostovati Crvenoj zvezdi u Beogradu, nalazi na 12. poziciji.