0

LIGA NACIJA: Goleada Nemačke i Švajcarske, Ukrajina iznenadila Španiju (VIDEO)

Objavljeno: 13.10.20 u 23:45

Fudbaleri Nemačke i Švajcarske odigrali su nerešeno 3:3 u trećem kolu A Lige nacija.

Fenomenalan meč viđen je u Kelnu, a postignuto je šest pogodaka, od kojih su neki bili vanserijski.

Gosti su bolje započeli utakmicu, dva puta vodili, ali na kraju podela bodova čini se kao pravedna.

Švajcarska je povela preko Gavranovića već u 5. minutu, da bi prednost fenomenalnim golom duplirao Remo Frojler, koji je lepo lobovao Manuela Nojera.

Nije mnogo trebalo domaćima da smanje, a strelac je bio Timo Verner, koji je nekako pronašao put do mreže Zomera.

Nemačka se u meč vratila početkom drugog poluvremena preko Haverca, ali je Gavranović svojim drugim pogotkom ponovo doneo prednost svojoj selekciji.

Konačan rezultat postavlja Serž Gnabri.

U drugom meču ove grupe, Ukrajina je napravila iznenađenje, pobedivši Španiju sa 1:0.

Jedini gol postigao je Cigankov u 76. minutu.