0

BLEDO IZDANJE ‘ORLOVA’: Mađari vode nakon prvih 45 minuta – kardinalna greška Gaćinovića skupo koštala reprezentaciju Srbije! (VIDEO)

Objavljeno: 11.10.20 u 21:39

Loše prvo poluvreme ‘Orlova’.

Fudbalska reprezentacija Srbije trenutno igra protiv Mađarske u okviru trećeg kola grupe B Lige nacija, a nakon prvih 45 minuta igre, rezultat je 0:1.

Mnogi su očekivali da će izbranici Ljubiše Tumbakovića ‘eksplodirati’ nakon sjajne epizode u Oslu, međutim, nije baš tako. ‘Olrovi’ su u ovaj meč ušli pomalo kilavo, gotovo bez prave šanse u celom prvom poluvremenu.

Gosti su poveli u 20. minutu, a strelac za Mađare bio Norvet Konjveš. On je postigao pogodak nakon greške Mijata Gaćinovića, nakon duge lopte, srpski fudbaler je loptu hteo da vrati Rajkoviću, ali je tom prilikom ‘napucao’ Milenkovića.

Lopta je stigla do mađarskog reprezentativca koji je zaobišao našeg čuvara mreže i bez problema smestio loptu u gol.