0
ATP

ĐOKOVIĆ JE U FINALU: Nole je servirao za meč, propustio šansu,a onda ipak pobedio!

Objavljeno: 09.10.20 u 22:46

Veliko finale je spremno!

U okviru drugog polufinala Rolan Garosa sastali su se najbolji teniser na svetu i Stefanos Cicipas. Meč je trajao   tri sata i 54 minuta.

Najbolji igrač na ATP listi  je odigrao fenomenalno dva seta, a onda je došlo do pada u igri. Cicipas je podigao nivo igre i ozbiljno zapretio Novaku. Konačan rezultat u setovima bio je  3:2 . Po setovima je bilo 6:3, 6:2, 5:7, 4.6, 6:  u korist Đokovića.

Velika drama je viđena u glavnom gradu Francuske. U odlučujućem setu Novak je bio veoma ubedljiv i pokazao zbog čega je najbolji na svetu.

Drugi finalista je Rafael Nadal koji je nakon tri odigrana seta bio bolji od Dijega Švarcmana koji dolazi iz Argentine.